Jak muži vyznávají lásku

29. září 2017 v 17:30 | Lina |  Postřehy

Váhá s vyznáním

Když mu řeknete: "Já tě miluju," možná se zmůže jen na strohou odpověď: "Já tebe taky." Jenže co když od něho chcete taky slyšet to "miluju"? Klid. Stručnost neznamená, že by vás nemiloval. Už jenom to, že vám pozitivně odpověděl a neodvedl řeč jinam, značí, že vás má rád, i když se zatím stydí vyslovit TO slovo.

Zahrnuje vás věcmi

Kdo by protestoval proti kytici růží, náušnicím nebo bonboniéře? Muži vás v začátku vztahu budou zahrnovat romantickými dárky, protože si prostě myslí, že se to od nich očekává. Postupem času těchto dárků ale ubude. Máte být zklamaná? Ale ne. Všimněte si, že vám sice nosí méně růží, zato vám přibývají cédéčka, elektrospotřebiče a vaše horské kolo přestalo vrzat.

Mění svůj program − kvůli vám

Jakmile se začne lehce vychylovat ze své běžné denní oběžné dráhy a přibírá k vyřízení vaše drobné záležitosti (vyzvedne vám bundu z čistírny, vyvenčí psa, když jste v práci přesčas), jde o jasné znamení, že jeho city k vám nejsou povrchní.

Pořád na vás sahá

Jakoby mimoděk se vás stále dotýká a nevynechá jedinou příležitost k polibku? Lepší důkaz vzplanutí neexistuje! Muž, který na vás na veřejnosti jemně sahá, vodí vás za ruku přes přechod pro chodce, bude starostlivý a starající se partner. Pokud vás ale objímá spíš majetnicky a okázale vás plácá přes zadek, spíš se chce postarat o své sexuální potřeby než o vaše blaho.
Takže buďte v klidu! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 29. září 2017 v 18:05 | Reagovat

To je jako z Bravíčka. :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama