Hrdinové dnešní doby

20. září 2017 v 11:04 | Lina |  Téma týdne

Kdo jsou hrdinové dnešní doby?

Asi každý člověk má svého hrdinu, vidí nějakého člověka jako svůj vzor. Pro někoho je to popová senzace, pro jiného hokejový bůh.
Podstatné ale je, abychom se zamysleli nad tím, zda to jsou lidé, kteří opravdu něco dokázali. Chápu, oni jsou slavní a bohatí a mají vlastně všechno, ale to z nich nedělá hrdiny. Pouze talentované lidi.
Pro mě je hrdina každý člověk, který není lhostejný. Nedávno jsem šla ulicí a přímo naproti mě na přechodu zkolaboval starší pán. V hloučku 10 lidí čekajících na zelenou u přechodu jsem byla jediná, kdo přeběhl silnici na červenou, podotýkám, že to není frekventovaná silnice a moc tam auta nejezdí.
Naštěstí pán byl v pořádku, ale narazil si pěkně nohu a nemohl vstát, zavolala jsem mu sanitku, která ho odvezla do nemocnice a nohu mu ošetřila. V tu chvíli jsem byla hrdinou já, pro toho člověka. Nebyla jsem lhostejná a pomohla mu. A já sama pro sebe jsem byla hrdinkou.
Výsledek obrázku pro help people gif
A já doufám, že až budu stará a půjdu o holi pro pár brambor a nedej bože mi to po ledu uklouzne, že se najde člověk, který mi pomůže se postavit na nohy.
Jestliže však sami potřebujete pomoct, nebojte se to říct. Není to slabost přiznat chybu, slabost je s tím nic nedělat!
Výsledek obrázku pro help people gif
A určitě existuje člověk, který vám může pomoct, kterému věříte, ať už jsou to přátelé nebo rodina. Samozřejmě pro mě jsou hrdinové i policisté a hasiči, kteří zachraňují životy a riskují své životy, proto aby někdo mohl žít dál.
Také hrdinové jsou ti, kteří bojují ve válkách a chrání svojí vlast, nemohou být se svojí rodinou, aby oni mohli v klidu spát.
A proto vzkazuji všem, kteří teď mohou sedět doma u svých obrazovek: PEACE A BUĎTE TAKY HRDINOU!
Kašlete jen na lidi, kteří jsou hrubí ale v nouzi nikdy neklopte zrak jinam!
Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama