Přepravní společnosti

18. srpna 2017 v 15:41 | Lina |  Speciály
Zdravím!
Dnešní speciál bych ráda věnovala přepravním společnostem. V poslední době jsem totiž hodně objednávala z internetu a docela mne překvapil přístup.


PPL

Přepravu u této společnosti jsem si objednala, když jsem kupovala cvičící stroj, balíček o váze 20 kg. Balíček byl doručen bez zpozdění v době, kdy jsem to očekávala. Co jsem neočekávala je, že řidič zastaví na druhé straně ulice. Měl tam víc lidí, tak ok. Stála jsem tam tedy ještě s jednou ženou a jedním mužem. Všichni dostali menší balíček a odešli. Já dostala krabici, která byla skoro stejně velká jako, mám 153 cm.

To mi řidič vrazil do ruky, nechal si zaplatit. Schválně jsem mu nechala víc peněz, ale zřejmě ani to mu nedovolilo použít mozek a nechal mne tuhle velkou zásilku nést cca 50 metrů. Shodou okolností jsem později zjistila, že jsem byla už týden těhotná.

Ani nevím, jak to mají v popisu práce, tady asi nejde ani o tu společnost, ale spíše o to, koho zaměstnávají. Jednou jsem řidič přepravní společnost, ale snad taky člověk. Každých 5 metrů jsem musela zastavovat, abych to unesla až domů. Za mě prostě hrozný přístup. Nebudu brečet u společnosti, nebudu si stěžovat vedení. Prostě si od nich nic velkého neobjednám a hotovo.

Takže jsem si objednala body pro mimčo. Opravdu mini balíček. Dnes v očekávání čekám, včera email, že mi bude dnes doručen. Nakonec tedy, když jsem se klikla na detail mé objednávky zobrazilo se mi toto:


Toto se mi bohužel stalo už několikrát. Takže za mě už ani malý balíček. Raději si připlatím 30,- Kč a zvolím jinou společnost.

Geis

Tato společnost mi vezla malou skříňku. Celková hmotnost balíčku byla 25 kg. Kurýr přijel včas, volal předem. Vyšla jsem ven, zastavil kousek od mého domu a balíček mi donesl přímo až k dveřím bytu. Sám byl ochoten. Toto je podle mě profesionální a lidský přístup. Víc k tomu nemám co říct. Za mě 100%.

Česká Pošta

I s touto společností mám velmi dobré zkušenosti. Nikdy se mi balíček neztratil, pokaždé byl doručen. Nikdy jsem neobjednávala přes ČP velký balíček, nemohu tedy hodnotit. Malé balíčky hodnotím na 100%, žádný problém z mé strany.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama