Propít se k lásce

3. června 2017 v 9:22 | Lina |  Postřehy
Řada čtenářek ještě nedovršila osmnáctý rok věku a jako hodné, spořádané a slušně vychované dívky jistě nemají s chlastem žádné zkušenosti Mlčící Ba co víc, spousta z nich ani netuší, jak tento vynález satanův vypadá, co obnáší jeho konzumace a v čem tkví kouzlo opilosti, nebo naopak utrpení kocoviny.


Právě takové dívenky nemusí číst dál. Všechny ostatní asi nebude nikterak šokovat informace, že alkohol je minimálně ve společnosti špatný pán, ale občas celkem dobrý sluha.
Ano, zabíjí mozkové buňky. Ano nechováme se pod jeho vlivem všichni jako dalajláma. Ano, ztrácíme občas důstojnost a někdy i zábrany, takže pácháme věci, o kterých se nevypráví rodičům, natož pak vlastním dětem. No jsme prostě trochu jako rozverná hovádka.

ALe zrovna v otázce párování, v té kolikrát tak napjaté oblasti vztahů a společenského kontaktu, totiž chlast hodně pomáhá. Ze spousty lidí spadne deka, přestanou být napjatí a strnulí. A najednou zvládnou oslovit půvabnou slečnu na druhé straně parketu nebo si dovolí nahodit pár laškovných úsměů na fešáka z vedlejší třídy a svůdně se zavrtět na parketu.
S alkoholem se balí snáz. A nejen proti, že jsme díky němu povolnější a máme větší kuráž, ale taky proto, že se nám - a to se řekneme na rovinu - trochu posunují mířidla. Nebudu buransky tvrdit, že po pátem pivu je každá krásná a že po sedmém už je i z mladšího klonu Haliny Pawlowské něžná princeznička, ale.... lidé po pár skleničkách prostě jsou přitažlivější. A rozrajcovanější. Kdo někdy pod vlivem nezažil trochu netradičnější, divočejší nebo občas i prekérnější milostný zážitek, ten ať hodí panákem.

Chlast je prostě mazivo lásky, benzin pro naše milostné motory a zvlášť zapřisáhlí abstinenti by to měli vědět. Koneckonců, na co vábí holky po barech on? Zvou je na colu a hruškový džus? Možná Přísným tatíkům, starostlivým maminkám a přednostům klinik na interupci se taková představa líbí. Ale my ostatní víme, že s drinky to jde přeci jen snáz.
Tím vůbec netvrdím, že se musí pít alkohol. Že sama raději sáhnu po knize a kvalitně vylouhovaném heřmánkovém čaji. Samozřejmě, že ano! Jen prostě moc dobře vím, že nebýt pár skleniček vína, na kterých si pochutnávali táta s mámou, sama bych tu nemusela být. Za to díky a respekt!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama