Jak najít Timmyho a vyhrát hru THE FOREST

23. června 2017 v 10:45 | Lina |  Deníček Liny

THE FOREST - NÁVOD

Survival horror game. ( Prosím tento návod je aktuální k updatu v lednu2017. Jsou možné změny, vzhledem k verzi hry. Následující článek obsahuje spoilery.)
,,Letíte se synem letadlem, které havaruje. Vy to přežijete.. možná. Probudíte se na ostrově kanibalů a různých mutantů, kteří unesli vašeho syna. Vy ho musíte najít. Postavte si kemp, najděte jídlo a pití, ozbrojte se a vyražte do podzemních jeskyň hledat předměty a hlavně Timmyho!"
Krátký popis hry, hru můžete dohrát celkem snadno, během pár dní ale i přesto hra zůstává stále zábavná, hlavně pro stavitele.
V následujích krocích vám popíšu jak je možné hru vyhrát a zachránit syna.
Co budete potřebovat pro sestup do sinkhole v The Forest? ( bez těchto věcí nelze se dostat do laboratoře)
  • Flashlight / Baterka
  • Rebreather + Canister / Dýchací přístroj + nádoby se vzduchem
  • Climbing Axe / Horolezecká "sekera"
  • Karta pro vstup do laboratoře
  • Stick bag - v případě, že si chcete uložit hru v díře, hra lze uložit pouze v jeskyni, v laboratoři už ne, uložte tedy před vchodem

Flashlight / Rebreather

Baterku najdete v jeskyni č. 5.
Vstup do této jeskyně je provaz. Najdete jej, když půjdete od pláže je schovaný u skal, kousek od velkého stromu, který nejde useknout. Pokud půjdete tímto vchodem, přívítají vás v podzemí pár kanibalů. Jakmile se dostanete do další místnosti, opět tam na vás budou čekat, tentokrát s jedním mutantem.
Jakmile se jich zbavíte, po levé straně u mrtvoly je dýchací přístroj. Seberte jí ho. Už ho nepotřebuje. Potom najdete v rohu místnosti prkna. Za nimi na vás čeká odměna. Baterka!
Gratuluji! Další krok

Climbing Axe

Axe se nachází v jeskyni č. 9, která je u sinkhole. Najdete jí podle stanů, které se nachází blízko. Slezete dolů, slezete všechny provazy a už tam na vás čekají kanibalové. Zabte je a prolezte skrz skálu. Dostanete se cca do poloviny sinkhole. Odtud lze seskákat až dolů, ale o tom, až později.Pokračujte dále do skály, narazíte na další nepřátelé. Ale za nimi se nachází climbing axe. Najdete ho u stěny, po které potom můžete i vylézt. Určitě jej najdete, svítí tam svítilna.

Karta pro vstup do laboratoře

Karta je k nalezení v jeskyni č. 6.
Pokud půjdete po pláži, najdete spadlé kontejnery, vydáte se směrem zády od nich a najdete vstup do skály. Prozkoumejte jeskyni a před slezením si posviťte baterkou na nepřátelé. Klidně je můžete zkusít zabít zeshora molotovem. V další části jeskyně už na vás čeká mutant s miminkama. Jakmile je zabijete, v rohu jeskyně najdete kartu.

Než skočíme...

Ujistěte se, že máte dostatek munice, jídla, pití a léčiva. Připravte si 30 zápalných šípů. ( 5 peříček + 1 klacek a alkohol s hadrem)
Molotovy a alkoholu kolik poberete. Taky si vemte dynamity, ale ty setřete na BIG BOSSE.
Taky by se vám hodila katana, podle poslední lokace je v jeskyni č. 1. Nejjednodušší, jak se do jeskyně dostat, je jít na místo, kam vás kanibalové unesou v single game.
Lokace lze jednoduše určit podle přední části letadla nebo vody. Provaz pro vstup se nachází u skal. Taky zde najdete část hračky.
No tak teď už byste měli mít všechno. Plně vybaveni se připravte na sérii pokusů skoků.
Existují dva způsoby, jak se dolů dostat. Půjdete do jeskyně (viz. výše) a hned jak prolezete skrz skálu seskáčete. Vždycky jděte dolů přes den, abyste dobře viděli, kam skákáte. Po každém seskoku se vyléčete, protože nevíte, jak moc bude bolet další skok, který vás může těsně před cílem zabít.
Vždycky hledejte místo kam skočit. Je více způsobů jak se dolů dostat, není tam pouze jedna cestička.
Pokud ale umíráte, pokaždé se vám asi lézt do jeskyně nebude chtít. Proto si můžete postavit platform na zelených výklenkách sinkhole. Jděte k tomu většímu a v pravé části to postavte. Provaz dejte taky na pravou stranu. Nyní slezte dolů, jakmile polezete miřte myší dolů na stranu skály. Zachytí se a nyní můžete skákat pomalu dolů. Nešetřete zde léky, ale snažte se nepoužívat bylinky. Jakmile dorazíte do laboratoře, bude tam spousta léků, můžete u sebe mít tedy víc léčiv, když bylinky ušetříte na poslední fight!
Jakmile jste téměř dole a můžete se probojovat skrz jeden oddíl mutantů a skočit do vody. Pokud umíte dobře skákat, nemusíte vůbec bojovat, proskákejte se přes kameny rovnou do vody, nezapomeňte si nasadit dýchací přístroj a plavte skrz díru veprostřed.
Proplavali jsme se až do jeskyně, kde je nám pěkná zima. Nerozdělávejte oheň, vemte sekeru s kusem hadru a zapalte jej. Uvidíte a ohřejete se. Vemte do ruky baterku a jděte, dojdete do místnosti s kanibaly, jeden či dva se dají zneškodnit z dálky molotovem. Zabijte jej a nyní rozdělejte oheň, vyrobte si brnění z nich a pokračujte. Hned v další části už jich na vás čeká víc.
Pomalu přejděte přes most a ke konci mostu si udělejte ohýnek. Postupně tak vylákáte kanibaly, kterých je zde přes 10. U mostu 5-7 a za rohem další 4. Všechny spalte a vyrobte si další brnění. Nyní už vás čeká jen cesta do laboratoře.
Při vstupu prozkoumávajte okolí, můžete najít pár kostí. Jakmile narazíte na mutanta, dávejte pozor, je zde ochrana před ohněm, takže ho buď zabijte jedním dynamitem nebo bombou, taky můžete ručně s katanou.
Můžete zde potkat pár miminek a kanibalů. Když dorazíte do jídelny, nezapomeňte si vzít flašky z baru, jídlo z talířů, napít se vody a kávy. Projděte laboratoří až do hlavní místnosti, určitě ji poznáte. Otevřete....
Najdete syna mrtvého. Váš další úkol je najít oběť.
Jděte do dalších dveří, čeká na vás Obelisk, Big Boss of this Game.....
Jak ho zabít? Není to jednoduchý, vzhledem k tomu, že jsou to jen nohy, je těžké se trefit s molotovem.
Nejdříve vyházejte bomby co máte. Vypozorujte jak se pohybuje, vždy je to stejné a připravte si pro ni dynamit. Měli byste mít u sebe alespoň 4. Nyní ho oslabte ještě ohněm, můžete mít u sebe až 30 zápalných šípů. Trefit se ale taky není jednoduché, počkejte až bude blíž. Jakmile vypotřebuje poslední z těch věcí a furt se hýbe, ještě ji trochu zapalte třeba sekerou s ohýnkem.
Nyní přichází na řadu katana. Sekejte do nohou, nesnažte se trefit do těla. Určitě to zmáknete a za pár minut je po ní.
Odneste tělo holčičky. Zjistíte, že potřebujete živou tkáň. Od holčičky získáte kartu, se kterou můžete projít další dveře. Zde už vás nic moc nečeká. Projděte, dostaňte se k radaru a....... zachraňte syna..... Smějící se
Dotazy do komentů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama