Goldmail a podobné podvodné stránky

19. června 2017 v 10:35 | Lina |  Postřehy
Tento článek bych ráda věnovala reklamách na internetu, kde za proklik slibují finanční odměnu, většinou jedna reklama za 1 Kč. Pak máte různé úrovně reklam, tedy pokud seženete někoho, kdo bude klikat taky a bude vám přibývat provize, můžete se posunout na vyšší úroveň a získat reklamní emaily už za 2 Kč, do 3 úrovně za 3 Kč, atd....


Krásné, že po korunách si můžete šetřit deset let a pak možná nějakou tu tisícovku z toho vytřískáte....
Ale omyl je pravdou... Ve všeobecných a obchodních podmínkách, které nikdo nikdy nečte, je většinou pravidlo, že od první připsané částky máte rok na to vydělat peníze (většinou 1000 Kč), které jsou potřebné k převodu, méně vám neumožní.... A teď přijde ten kámen úrazu, budu popisovat situaci, která je u GOLDMAILU, ale předpokládám, že to budou mít všichni podobné.
Každý den mi přijdou dva emaily za 1 Kč. Mám rok na to vydělat 1000 Kč prakticky za dva kliky denně. Perfekní ne? Vyberu si před Vánocemi tisícovku navíc, ta se bude hodit... ale ať počítám, jak chci rok má jen 365(366) dní a dva emaily denně to dělá za rok pouze cca 700, jak toho mám tedy dosáhnout??
Nijak, tak přesně to je v plánu společnosti, abyste viděli reklamy, za které si myslíte, že jste placeni, ale nejste... a důvod? Prohlížíte si reklamy... a je to sice nepravděpobné, ale je tu šance, že vás něco zaujme a přečtete si ten zbytek, nebo si snad to zboží i objednáte.
V případě, že za rok nesplníte částku 1000 ,- Kč, tak vás přesunou na 2 úroveň, kde sice dostáváte už emaily za 2 Kč, ale pro výběr je potřeba už 2000 ,- Kč
No a co provize? Provize dělá 10% , což znamená, že pokud uživatel, kterého jste naverbovali má 1 úroveň, dostáváte 0,01 za jeden klik na korunový email.
Pěkné ne? To budete v balíku.
Toto je pouze marketingový tah, jak lidem strkat furt reklamu a neplatit za to peníze.
A že jsou tam lidé vyfocení s penězi... Kdo by se takto nevyfotil, kdyby mu za to dali třeba 5000 Kč, a k tomu smlouvu, že nesmí nikde toto prozradit.... Kdo by to nebral (10 minut focení a 5000 na ruku), když všichni průměrní občané v ČR jsou zaměstnanci s podprůměrným platem....
Takže prosím všechny, které sem můj článek dostal, aby s tímto neztráceli čas, je to zbytečné a ty peníze nikdy neuvidíte.
Já sama jsem se zaregistrovala před 3 lety, poctivě klikala, šetřila a po necelém roce jsem měla už 25 lidí pod sebou a našetřeno 650 a pracovala jsem dál.... Po 3 letech z toho nemám ani korunu, ale za to mi zvýšili úroveň na 4 a dostávám emaily už za neuvěřitelný 4 Kč!!! Ale to jsem byla ještě mladá a naivní, nemyslela jsem si, jak je ten svět zkažený... a co vše se dělá pro peníze... ale čas naučí každého...
Raději si běžte zahrát nějakou hru, ven se psem nebo jen koukejte do stropu, pořád to bude užitečnější čas než klikání na emaily!!!
Děkuji za přečtení Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama